Sportovní otočné panely

Otočné sportovní panely nabízí kompletní řešení zpracování reklamy u kolektivních sportů. Se sportovními panely budete mít možnost nabídnout svým obchodním partnerům to, co od reklamy u Vás nejvíce očekávají: BÝT VIDĚT!

Jednotlivé panely jsou standardně vysoké 0,8 nebo 1m v šíři 3m. Každý modul obsahuje svoji nezávislou řídící jednotku. To dovoluje obsluhovat prvky jednotlivě nebo celé uspořádání jako skupinu.

Pro výrobu posterů používáme materiál vysoce odolný počasí a roztržení. Tisk provádíme digitálním tiskem.

Zde je několik důvodů z mnoha, proč si zvolit otočné reklamní panely:

  1. Se sportovním systémem budete mít k dispozici až 20x více místa pro sponzory okolo hrací plochy a logicky Vám tak vzroste i Váš příjem od sponzorů.
  2. S tímto systémem převedete reklamu do více metrů za tu samou cenu pro Vaše sponzory. A logicky - více místa pro sponzory také znamená větší zviditelnění, což bude ku prospěchu sponzorů.
  3. Vizuální efekty rotačních panelů jsou větší, protože otáčení reklam upoutá pozornost diváků účinněji než statické tabule.
  4. Účinek rotačních panelů během zápasu nebo závodů při přímém televizním přenosu je úměrný účinku komerční show během tohoto zápasu.
  5. Systém je odolný jakémukoli počasí od horké Austrálie až po mrazivé Finsko. Sportovní kluby užívají systém jak pro vnitřní tak i vnější účely.
  6. Další výhodou spojenou s užíváním systému je jednoduchá údržba.

Vysoce kvalitní výrobek vyrobený v souladu se současnými měřítky a specifikován požadavkům, které schvaluje UEFA. Testováno a schváleno v souladu s obtížnostmi, které se týkají únikových cest a nařízení, elektrické bezpečnosti - nízkonapěťový řídící oběh. Nastavení úhlu panelu může být přizpůsobeno pomocí dvou podpěr. Všechna místa systému, která by mohla způsobit zranění jsou podložena a krytá.

Příslušenství

Panely mohou být na přímé napájení 220V. Je zde i možnost použití baterií 24V.
Řídící jednotka: PC, kabeláž, interface, software, dálkově ovládané přepínání

Reklamní poster

je ve velikosti 300 x 80cm. Díky patentovanému spojování posterů pomocí plastových zipů, je výměna jednotlivých posterů jednoduchá a rychlá. Nabízíme tisk těchto reklamních posterů ve vysoké kvalitě včetně dodávky plastových zipů pro snadné spojení s ostatními postery.

otocky